Veri Merkezi
İnternet hattınızda sıkışıp kalmayın, sınırları kaldırın

Veri Merkezi

Verilerin işlenmesi, saklanması ve yönetimi ciddi uzmanlıklar, bilgi birikimi ve deneyim gerektirmektedir. LinyitNet, sunduğu verimerkezi himetleri ile yüksek güvenlik ve süreklilik sağlarken, işletme ve operasyon maliyetlerinizden büyük ölçüde tasarruf etmenizi sağlar.

WEB HOSTING

LinyitNet, genel hosting anlayışının aksine, farklı bir bakışla tasarladığı “Premium Hosting” hizmeti ile sıradışı bir deneyim sunuyor. Sürekliliğin ön planda olduğu kritik web uygulamarınızda, yüksek kaynak kullanımı ve güvenlik gerektiren uygulamalarda, kurumsal/bireysel web sitelerinizin barındırılmasında Premium Hosting hizmetimizi seçerek hosting maliyetleriyle fiziksel sunucu performansı almanın yanında bakım, yönetim, lisans ve güvenlik gibi ekstra maliyetler ve iş gücünden tasarruf etmenizi sağlar.

*Uygulamalarınız / websiteleriniz paylaşımsız, izole alanlarda barındırılır. Telefon veya e-posta ile ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

MAIL SUNUCU

Kurumsal iletişimin e-posta en kritik noktalardan biridir. Çalışanların verimliliği iletişimin sürekliliği açısından güvenli ve stabil bir mail servisi önemlidir. Sunduğumuz servisler ile spam iletiler, virüs / malware ve phishing gibi tehditlere karşı sizi koruken, gmail, yahoo vb. global mail servisler başta olmak üzere, gönderdiğiniz iletiler için sunduğu Inbox gönderim garantisi ile iletişiminizin sürekliliğini sağlar. Dilerseniz uygun ölçekte bir mail sunucu kiralayabilir veya servis olarak uygulamanıza entegre ederek de mail hizmetini kullanabilirsiniz.

*Kurumsal siteleriniz için kullanacağınız premium hosting servisine giriş seviyesindeki mail sunucu hizmeti de dahildir.

Toplu mail gönderimi için kullanılamaz.

SUNUCU KİRALAMA

LinyitNet, sanal ve fiziksel sunucu ihtiyaçlarınız farklı lokasyonlarda çözümler sunar. Donanımsal problemlerde tüm sunucular garanti kapsamındadır ve gerekli iyileştirme optimizasyonlar periyodik olarak uygulanır. Destek ekibimizin sağladığı ücretsiz temel desteğin yanında sunucu yönetimi için kapsamlı destek hizmetleride alabilirsiniz.

CLOUD SERVİSLERİ

Microsoft Azure, dünya üzerinde 38 bölgeye yayılmış küresel bir bulut platformudur. Birçok kamu kurumunun yanında Fortune500 listesindeki şirketlerin %90’ı Azure altyapısını kullanmaktadır. Azure IoT hub, CDN, SQL, Sunucu kümeleri ve Yedekleme yapıları başta olmak üzere 68 farklı servisi bünyesinde barındırmaktadır.

GÜVENLİK

LinyitNet, her türden sızıntıyı engellemek için verilerin saklandığı ve işlediği ortamlarda özel güvenlik çözümleri sunar. Aynı zamanda sunucular veya web üzerindeki uygulamalarınız için temiz trafik sağlamanın yanında gelişmiş yedekleme ve firewall yapıları sayesinde DDOS vb. dış tehditlerden korur ve maksimum süreklilik sağlar.