Hizmetlerimiz
LinyitNet hizmetlerini tanımak ister misiniz?

Toplu Konut İnternet Projeleri

TOPLU KONUT PROJELERİ

Toplu Konutlar İçin İnternet Hizmeti’ni LinyitNet uzaman kadrosu ile anahtar teslim olarak sunmaktadır. Site ve toplu konut alanlarında daha ucuz ve daha hızlı internet hizmeti almak için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek.

NEDEN TOPLU KONUTLARDA LİNYİTNET?

  • Toplu konutlarda alt yapı yatırımı tamamen firmamız tarafından yapılmaktadır.
  • Siz sadece kaliteli ve limitsiz internetin tadını 7/24 sürersiniz.
  • Daha ekonomik ve yönetilebilirdir.
  • İster hane olarak ödemeli ister yönetici onayı ile toplu ödeme ile hizmet verilir.
  • Sunulan paketlerde kota bulunmaz.

Projelerimiz hakkında özel teklif almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

BELEDİYE VE CAFELER İÇİN HOTSPOT PROJELERİ

Parklar, Bahçeler ve Kamu alanlarında veya Belediye binaları içerisinde her kullanıcı için özel oluşturulabilen paketler ve kullanım süreleri ile son kullanıcılarınıza internet sağlayabilirsiniz.

Bu hizmeti sağlarken belli bir kullanıcı gurubuna özel yetkiler atayabilir veya bağlantı kullanımında öncelik atayabilirsiniz. Bu gelişmiş özellikler ile tüm yönetim ve kontrol sizin bir tık uzağınızda olur.

Metro İnternet

METRO İNTERNET

Geniş bant fiber hizmeti sayesinde sunulan Metro Ethernet İnternet hizmeti ile internete daha kaliteli ve daha hızlı bağlanabilirsiniz. Paylaşımsız, protokol dönüşümlerine ihtiyaç duymadan sunulan Metro Ethernet hizmeti ile simetrik upload ve download internet bağlantısına sahip olur, internete daha hzlı bağlanırsınız.

Bağlantı ve Kazı Ücreti Bizden Kampanyası

Metro Ethernet İnternet Hizmeti’nde Bağlantı Ücreti Bizden Kampanyası, Metro Ethernet İnternet yeni abonelik taleplerinde hızına ve taahhüt süresine bakılarak Bağlantı Ücreti’nde indirim olanakları sunar.

Metro Ethernet Hizmeti Size Neler Sağlar?

Metro Ethernet İnternet uçtan uca ethernet paketi taşıdığı ve paket dönüşümüne ihtiyaç duymadığı için SDH gibi ek yatırımlar yapmanız gerekmez ve maliyet tasarrufu sağlar.

Size özel paylaşımsız bir hat üzerinden internete çıkış sağlayabilir, MRTG ara yüzü üzerinden sunulan bant genişliği grafikleriyle interneti etkin kullanabilirsiniz. Noktadan noktaya hizmetlerle ve IP VPN hizmetleriyle uyumlu altyapı sağlar.

Kota ve adil kullanım noktası limitleri olmadan sınırsız data kullanım imkanı ile işiniz aralıksız ve sekteye uğramadan devam eder. Bu sayede müşterileriniz kota aşımından kaynaklanan sürpriz ücret farklarıyla da karşılaşmaz.

5 Mbit/sn ile 10 Gbit/sn arasında değişen yüksek hız seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Hizmetin simetrik olması nedeniyle upload ve download hızı birbirine eşittir.Birçok internet hizmetinde download hızı üzerine yoğunlaşılsa da, upload hızı da yüksek kapasitede dosya gönderimi ihtiyacı olan müşterileriniz için oldukça önemlidir.

İNTERNET LOGLAMA

Çalışanlarına internet erişimi sağlayan tüm kurumlar kanun kapsamında toplu kullanım sağlayıcı olarak değerlendirilir. Bu nedenle kurumlar, internet erişim kayıtlarını ve iç IP kayıtlarını tutmak veya içerik engelleme yazılımları kullanmak gibi sorumluluklarını yerine getirmekle yükümlüdür.

İnternet Loglama hizmeti, alınması gereken tüm logların merkezi bir noktaya toplanmasını ve kanunda belirtilen bilgilerin doğruluğunu, bütünlüğünü ve oluşacak olan verinin dosya bütünlük değeri olan HASH bilgisinin zaman damgası ile saklanmasını ve gizliliğinin temin edilmesini sağlar.

İnternet Loglama