Hizmetlerimiz
LinyitNet hizmetlerini tanımak ister misiniz?

Toplu Konut İnternet Projeleri

TOPLU KONUT PROJELERİ

Toplu Konutlar İçin İnternet Hizmeti’ni LinyitNet uzaman kadrosu ile anahtar teslim olarak sunmaktadır. Site ve toplu konut alanlarında daha ucuz ve daha hızlı internet hizmeti almak için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek.

NEDEN TOPLU KONUTLARDA LİNYİTNET?

 • Toplu konutlarda alt yapı yatırımı tamamen firmamız tarafından yapılmaktadır.
 • Siz sadece kaliteli ve limitsiz internetin tadını 7/24 sürersiniz.
 • Daha ekonomik ve yönetilebilirdir.
 • İster hane olarak ödemeli ister yönetici onayı ile toplu ödeme ile hizmet verilir.
 • Sunulan paketlerde kota bulunmaz.

Projelerimiz hakkında özel teklif almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0850’li NUMARA HİZMETİ

 • Kartvizitinizdeki kurumsal numara
 • Meşgul çalmayan sınırsız iletişim
 • İnternetin olduğu heryerden kullanım ve yönetim
 • Mobil uygulama ile kullanım ve raporlama
 • Santral hizmeti ile kullanabilme
 • Akıllarda kalan özel numara seçimi
 • Birden fazla numaraya sınırsız yönlendirme
 • Görüşmelerin kayıt altına alınması
 • Mevcut telefon altyapınıza entegre edebilme
 • Sabit veya cep numarasına sınırsız yönlendirme
 • Farklı platformlarda kullanım seçenekleri
0850'li Numara Hizmetleri
Sabit Hat Hizmetleri

0850’li NUMARA HİZMETİ

İster ev/iş numaranızı LinyitNet’e taşıyın, isterseniz size vereceğimiz coğrafi numaralar (0212,0312 ve diğer alan kodları) ile yeni nesil sabit telefon hizmetinden yararlanmaya hemen başlayın!

Kurumsal Telefon Altyapısı

LinyitNet, işletminizin sabit telefon altyapısına önem vermektedir. Sabit telefon hizmeti ile eski analog sisteminizi yeni nesil Ip tabanlı yapıya dönüştürmekte ve Türkiye’yi yeni nesil kurumsal iletişim çözümleri ile tanıştırmaktadır.

Hemen Başlayın

Başka bir operatöre bağlı kalmadan sadece LinyitNet’e ücretsiz abone olarak alacağınız size özel coğrafi numaranız (0212, 0312 vb.) ile sabit telefon hizmetinden hemen yararlanabilirsiniz.

Numara Taşıma

İsterseniz mevcut ev/iş telefon numaranızı taşıyarak da LinyitNet ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

TOPLU SMS

Üyelerinize, müşterilerinize, öğrencilerinize veya hedef kitlenize isterseniz kendi başlığınız ile isterseniz de size özel LinyitNet abone numaranız ile SMS gönderin.

BELEDİYE İNTERNET PROJELERİ

Parklar, Bahçeler ve Kamu alanlarında veya Belediye binaları içerisinde her kullanıcı için özel oluşturulabilen paketler ve kullanım süreleri ile son kullanıcılarınıza internet sağlayabilirsiniz.

Bu hizmeti sağlarken belli bir kullanıcı gurubuna özel yetkiler atayabilir veya bağlantı kullanımında öncelik atayabilirsiniz. Bu gelişmiş özellikler ile tüm yönetim ve kontrol sizin bir tık uzağınızda olur.

Belediye İnternet
Metro İnternet

METRO İNTERNET

Geniş bant fiber hizmeti sayesinde sunulan Metro Ethernet İnternet hizmeti ile internete daha kaliteli ve daha hızlı bağlanabilirsiniz. Paylaşımsız, protokol dönüşümlerine ihtiyaç duymadan sunulan Metro Ethernet hizmeti ile simetrik upload ve download internet bağlantısına sahip olur, internete daha hzlı bağlanırsınız.

Bağlantı ve Kazı Ücreti Bizden Kampanyası

Metro Ethernet İnternet Hizmeti’nde Bağlantı Ücreti Bizden Kampanyası, Metro Ethernet İnternet yeni abonelik taleplerinde hızına ve taahhüt süresine bakılarak Bağlantı Ücreti’nde indirim olanakları sunar.

Metro Ethernet Hizmeti Size Neler Sağlar?

Metro Ethernet İnternet uçtan uca ethernet paketi taşıdığı ve paket dönüşümüne ihtiyaç duymadığı için SDH gibi ek yatırımlar yapmanız gerekmez ve maliyet tasarrufu sağlar.

Size özel paylaşımsız bir hat üzerinden internete çıkış sağlayabilir, MRTG ara yüzü üzerinden sunulan bant genişliği grafikleriyle interneti etkin kullanabilirsiniz. Noktadan noktaya hizmetlerle ve IP VPN hizmetleriyle uyumlu altyapı sağlar.

Kota ve adil kullanım noktası limitleri olmadan sınırsız data kullanım imkanı ile işiniz aralıksız ve sekteye uğramadan devam eder. Bu sayede müşterileriniz kota aşımından kaynaklanan sürpriz ücret farklarıyla da karşılaşmaz.

5 Mbit/sn ile 10 Gbit/sn arasında değişen yüksek hız seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Hizmetin simetrik olması nedeniyle upload ve download hızı birbirine eşittir.Birçok internet hizmetinde download hızı üzerine yoğunlaşılsa da, upload hızı da yüksek kapasitede dosya gönderimi ihtiyacı olan müşterileriniz için oldukça önemlidir.

İNTERNET LOGLAMA

Çalışanlarına internet erişimi sağlayan tüm kurumlar kanun kapsamında toplu kullanım sağlayıcı olarak değerlendirilir. Bu nedenle kurumlar, internet erişim kayıtlarını ve iç IP kayıtlarını tutmak veya içerik engelleme yazılımları kullanmak gibi sorumluluklarını yerine getirmekle yükümlüdür.

İnternet Loglama hizmeti, alınması gereken tüm logların merkezi bir noktaya toplanmasını ve kanunda belirtilen bilgilerin doğruluğunu, bütünlüğünü ve oluşacak olan verinin dosya bütünlük değeri olan HASH bilgisinin zaman damgası ile saklanmasını ve gizliliğinin temin edilmesini sağlar.

İnternet Loglama
×